Żłobek oczami rodziców

Wspaniałe miejsce, gdzie dzieci codziennie otrzymują mnóstwo nauki poprzez zabawę. Pobyt córki w Żłobku sprawił, że rozwija się w zadziwiająco szybkim tempie.

Serdeczne podziękowania dla Cioć i Pani Dyrektor za okazaną opiekę, wsparcie i cierpliwość dla dziecka w trudnych chwilach.

Każdy aspekt w Żłobku spełnił moje oczekiwania w 100%.

Karolina Budzyńska

Nasza córeczka zaczęła swoją przygodę ze żłobkiem mając 13 miesięcy. W żłobku stawiała pierwsze kroki, wymawiała pierwsze słowa. Sympatyczne i opiekuńcze Ciocie z zaangażowaniem zdawały codzienne relacje, dotyczące dziecka. Z pozytywną energią i uśmiechem witały nas każdego dnia, który nie zawsze zapowiadał się łatwo. Ale dzięki empatii, wyrozumiałości i serdeczności pracowników placówki, z dnia na dzień było coraz lepiej J Zosia była zaopiekowana, czysta; nie zdarzyło się, żeby miała jakieś odparzenia pieluszkowe.  Dzieci każdego dnia miały organizowane zabawy, czy też zajęcia  plastyczne, kulinarne, zabawy taneczne i ścieżki sensoryczne. Gdy nastał czas odpieluchowania, cierpliwe Ciocie po kilkanaście razy w czasie przebywania dziecka w żłobku, udawały się z nią do toalety na nocniczek. Ta szlachetność i ciepło Cioć, sprawiło, że mogłam spokojnie udać się do pracy, mając przeświadczenie, że córcia jest zaopiekowana. Ciocie fantastycznie  opiekują się dzieckiem, dbając o rozwój społeczny i  intelektualny. Jesteśmy wdzięczni z całego serca za ogrom pracy, poświęcenia i opiekuńczości nad naszą Zonią.

Katarzyna, mama Zosi 🙂  

Nasza przygoda ze Żłobkiem trwa już od 2018 roku, od samego początku istnienia placówki.

Z perspektywy czasu możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że to był najlepszy wybór dla naszych dzieci.  Polecamy Żłobek każdemu, jako miejsce bezpieczne, gdzie dzieci miło spędzają czas, a poprzez kreatywne, starannie przemyślane zabawy dużo się uczą i stają się samodzielne. 

Najlepszą rekomendacją są uśmiechy dzieci. Syn jako absolwent z radością wspomina dni spędzone w towarzystwie przesympatycznych Cioć i rówieśników.

Córka natomiast z uśmiechem na twarzy przygotowuje się rano do wyjścia z domu i taki sam uśmiech towarzyszy Jej gdy wraca po dniu spędzonym w Żłobku. 

Dziękujemy całemu Zespołowi Żłobka Miejskiego w Rudniku nad Sanem za profesjonalną opiekę i wspieranie rozwoju naszych dzieci. 

Aneta i Patryk Konior

Czas spędzony w żłobku był dla Antosia bardzo owocny. Wiele się nauczył, poznał swoich kolegów, koleżanki, o których mówi do tej pory, a z niektórym kontynuuje dalej znajomość w przedszkolu.

Ciocie dały Mu wiele ciepła i życzliwości (zawsze mógł się do nich przytulić). W naszej ocenie Antoś w żłobku był zawsze odpowiednio traktowany i miał poczucie bezpieczeństwa (dzięki cioci Ani i cioci Ewie, które były jego ulubionymi ciociami – bardzo przywiązał się do nich).

Serdecznie dziękujemy za wszytko Pani Dyrektor i każdej Cioci z osobna 🙂

Agnieszka i Maciej Długosiewicz